KONST / Litografier / Färglitografi 14424469
nr 1442 4469
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Signerad, numrerad 17/20. Färglitografi, bildmått: 39x59cm, yttermått inklusive ram: 52x71cm
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:51:04
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)